|

بخوانید :

کدخبر: 270363

فعالیت میز کار «رتبه‌بندی معلمان» آغاز شد

«کارگروه اجرایی رتبه‌بندی معلمان» با صدور اطلاعیه شمار یک خود از آغاز به کار رسمی «میز کار رتبه بندی معلمان» (ناظر ستادی) خبر داد.

جامعه فعالیت میز کار «رتبه‌بندی معلمان» آغاز شد

در متن اطلاعیه صادره وزارت آموزش و پرورش آمده است: به اطلاع جامعه فرهیخته معلمان گرامی می‌رساند؛ با عنایت به حمایت و پیگیری‌های رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تصویب و اجرای قانون رتبه بندی معلمان وهمچنین پیرو دستور و تاکید وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تسریع فرایند اجرایی سازی قانون رتبه بندی معلمان و اطلاع رسانی به موقع و شفاف مراحل انجام امور به جامعه معلمان، میز کار رتبه بندی معلمان(ناظر ستادی) با حضور نمایندگانی از بخش‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش، آغاز به کار کرد.

در ادامه اطلاعیه یاد شده آمده است: این میز کار با حضور نمایندگانی از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، دفتر توسعه آموزش های مجازی و فناوری و امنیت اطلاعات، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع و مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و اموراداری و با هدف جمع آوری و رفع ابهامات و پرسش های احتمالی، تکمیل و اصلاح سامانه رتبه بندی معلمان، تدوین راهنماهای لازم ، طراحی دوره های تربیت ارزیاب  و... برگزار می شود.

گفتنی است،  جلسات‌ میزکار ستادی بطور روزانه و مستمر برگزار و گزارشی از نتایج و خروجی نشست ها در پایان هر روز به مقام عالی وزارت برای جمع بندی نهایی ارسال می شود که مصوبات آن در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع معلمان خواهد رسید.

 

 • ناشناس ارسالی در

  نیازی به میزکارنیست.
  همه قبلا رتبه بندی شدند الان حکما بزنید.بااین کارها فقط زحمت شما زیاد میشه

 • ناشناس ارسالی در

  بابا جمع کنید این کاسه کوزه تان را. مگه برجام هست بخدا با برجام اینکار را نکرده اند.
  در هر ارگانی حقوق ها با یک بخشنامه دوبرابر میشه این چه بلایی هست که گریبان فرهنگیان را گرفته.

 • ناشناس ارسالی در

  خوشا به روزگارِ فرهنگیان!!!

  با رتبه بندی می توانند چند بند برای تُنبانِشان بخرند.

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...