|

بخوانید :

کدخبر: 268733 امیرمحمد درویش

گزارش گسترش نیوز از هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران؛

مشکلات منطقه ۱۹ بسیار است / جا به جایی ۳ شهردار در ۱۰ ماه گذشته

ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در این جلسه عنوان کرد: گلایه های مردم در منطقه ۱۹ بسیار زیاد است و شهروندان با مشکلات بسیار زیادی در این منطقه همراه هستند.

جامعه مشکلات منطقه ۱۹ بسیار است / جا به جایی ۳ شهردار در ۱۰ ماه گذشته

وی گفت: طی ۱۰ ماه گذشته، ۳شهردار در این منطقه عوض شده است و این اتفاق خوبی نیست. در طی ادوار گذشته چنین اقدامی بی سابقه بوده است و‌ اولین شهردار کم‌ تر از ۴ ماه جا به جا شده است.

امانی ادامه داد: در شهرداری نیروی فعال بسیار زیاد است و درخواست بنده این است تا در اولین فرصت ، یک شهردار انتخاب شود تا وضعیت این منطقه را ساماندهی کند.

او در ارتباط با حقوق کارکنان رسمی شهرداری گفت: بنده مورد حمله کارکنان شهرداری به دلیل عدم افزایش حقوق آنها قرار گرفته ام و حرف های ناشایست به بنده زده شده که نمی توان در صحن شورا مطرح کرد.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: قرار  بر این بود تا حقوق کارکنان دولتی ۱۰ درصد اضافه شود اما چرا چنین اقدامی برای کارکنان شهرداری صورت نگرفته است؟ از ۱۳هزار نفر کارکنان شهرداری، ۲ هزار نفر حتی ۱ ریال هم افزایش حقوق نداشته اند. از شهردار محترم درخواست دارم تا در اولین جلسه اعضای دولت، بحث اضافه حقوق کارکنان شهرداری را مطرح کند.

علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و نهمین جلسه شورا در تذکری اظهار کرد:  یکی از نکاتی که از ابتدا آغاز دوره ششم مدیریت شهری تهران مورد توجه قرار دادیم این بود که باید از ظرفیت‌های مردمی در پایتخت استفاده شود؛ معتقدم مدیران باید فرهنگ ویژه ای را در این موضوع مورد توجه قرار دهند و فناوری متناسب نیز در زمینه استفاده از ظرفیت های مردمی ایجاد شود.

نادعلی۱

وی افزود: برگزاری مهمانی ۱۰ کیلومتری که در خیابان ولی عصر (عج) با الهام از آیین پیاده روی اربعین و یا ایام چراغانی نیمه شعبان که در تهران قدیم رخ می‌داد، انجام شد؛ البته طبق اطلاعات به دست آمده برای برگزاری این رویداد از ۹۰ درصد ظرفیت‌های مردمی به کار گرفته شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: باید در زمینه مهمانی ۱۰ کیلومتری که در خیابان ولی عصر (عج) صورت گرفت آسیب شناسی لازم صورت بگیرد؛ پس از همه گیری کرونا برگزاری این مراسم قابل تقدیر است که همکاری شهرداری و سایر دستگاه‌ها با همکاری یکدیگر چنین مراسم بزرگی را برگزار کردند؛ بنابراین لازم است تجربه نگاری در این زمینه صورت بگیرد.

نادعلی گفت: نکته قابل توجه دیگر این است که برخی از رسانه‌ها در برگزاری هر مراسمی سعی دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و حرف هایی گفته می شود که سعی دارند ناامیدی را در جامعه تزریق کنند.

وی تاکید کرد: تصاویر موجود از برگزاری این مراسم نشان می‌دهد که تمامی اقشار جامعه و با هر پوششی در این مراسم به منظور علاقه ویژه امیر المومنین (ع) در این مراسم شرکت کردند و خوشبختانه مهمانی ۱۰ کیلومتری خیابان ولیعصر (ع) به بهترین شکل برگزار شد.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...