|
کدخبر: 119134

ترافیک سنگین در جاده کندوان

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه استان مازندران هم اکنون ترافیک در جاده کندوان در محدوده ها سنگین است.

جامعه ترافیک سنگین در جاده کندوان

بر اساس اعلام قبلی پلیس راه کشور محور کندوان عصر امروز شنبه هشتم شهریورماه برای تخلیه بار ترافیکی تعطیلات از مازندران به سمت استان البرز یکطرفه شد.

بااین حال طبق گزارش مرکز مدیریت راه راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ، هم اکنون ترافیک خودرویی در اغلب محدوده های جاده کندوان سنگین می باشد.

طبق این گزارش در حال حاضر ترافیک در محدوده مرزن‌آباد، هزار چم ، پل دزبن و پل زنگوله در مسیر شمال به جنوب نیمه سنگین و سنگین است و حرکت خودرویی نیز به کندی انجام می شود.

علاوه بر این مرکز مدیریت راه استان مازندران اعلام کرده است که تردد خودروها در باقی محدوده های محور کندوان نیز پرحجم و نیمه سنگین بوده که نشان از بازگشت مسافران تعطیلات دارد.

با این حال ترافیک در محورهای دیگر استان از جمله هراز ، سوادکوه ، کیاسر و همچنین محورهای مواصلاتی با استان های گیلان و گلستان پرحجم اما روان است.

طبق پیش بینی پلیس راه مازندران بر اساس حجم مسافران ورودی به استان در اواخر هفته گذشته ، برای روزهای یکشنبه و حتی دوشنبه جاده مواصلاتی مازندران با پایتخت کشور شاهد ترافیک سنگین می باشند.

رییس پلیس راه مازندران اظهار داشت: پیک ترافیکی این هفته روز دوشنبه همزمان با روز عاشورا و پایان تعطیلات تقویمی است که شرایط جاده ای استان را نامساعد می‌کند.

سرهنگ قدمی از مسافران خواست تا در صورت امکان امشب و صبح فردا مازندران را به مقصد استان های خودشان ترک کنند تا در سنگینی ترافیک جاده‌ای استان گرفتار نشوند.

وی یکی از نگرانی های پلیس در شرایط ترافیک سنگین را پیاده شدن سرنشینان از خودروهای خود عنوان کرد و گفت: برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی سرنشینان در خودروها بمانند از پیاده شدن خودداری کنند.

رییس پلیس راه مازندران همچنین نسبت به رانندگی پرخطر هشدار داد و گفت در صورت مشاهده چنین تخلفاتی خودروی مذکور توقیف و تا سه روز در پارکینگ متوقف خواهد شد.

بر اساس اعلام پلیس راه کشور تردد تمامی وسایل نقلیه در جاده هراز و کندوان برای عصر روزهای یکشنبه و دوشنبه از مسیر شمال به جنوب یکطرفه خواهد شد.

پلیس اعلام کرد که درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می شود.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...