|
کدخبر: 139775

ترامپ: بایدن می‌خواهد میلیون‌ها دلار پول به ایران بدهد

رئیس‌جمهوری امریکا بار دیگر با ادعای اینکه در انتخابات اخیر این کشور تقلب شده است، در ادامه خیال‌پردازی‌ها و ادعاهای واهی‌اش گفت‌ ‌که اگر پیروز شود، طی چند ساعت مقامات ایران برای انجام توافق در دفتر کار او خواهند بود.

بین‌الملل ترامپ: بایدن می‌خواهد میلیون‌ها دلار پول به ایران بدهد

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری امریکا بامداد روز یک شنبه (امروز) در سخنرانی خود در ایالت جورجیا بار دیگر مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر در این کشور تقلب شده و در واقع او پیروز این رقابت بوده است و به همین دلیل قصد دارد به دیوان عالی شکایت کند.

وی که به زودی مجبور به ترک کاخ سفید است در بخشی از صحبت‌های خود گفت: اکنون خوشحال‌ترین افراد در دنیا سران چین هستند. بعد از آن سران ایران هستند. در چهار سال آینده طوری عمل خواهم کرد که هیچکس تاکنون نکرده است.

ترامپ با انتقاد از جو بایدن رئیس‌جمهوری منتخب امریکا که گفته است قصد بازگشت به توافق هسته‌ای را دارد، افزود: کاری که آنها (دولت بایدن) می‌خواهند انجام دهند این است که میلیون‌ها دلار به ایران پول بدهند. اما اگر من پیروز شوم در همان ساعات ابتدایی (پیروزی) مقامات ایران برای انجام توافق در دفترم خواهند بود. البته هنوز هم ممکن است این اتفاق بیفتد.

رئیس‌جمهوری امریکا در بخش دیگری از این سخنرانی به خروج از توافق هسته‌ای و همچنین ترور سردار سلیمانی اشاره کرد و این اقدام جنایتکارانه را از دستاوردهای خود در دوران فعالیتش در کاخ سفید برشمرد.

منبع: ايسنا

ارسال نظر