|
کدخبر: 133271

ترامپ باز هم همه را غافلگیر کرد

همزمان با اعلام جو بایدن به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری امریکا، خبرگزاری آسوشیتدپرس تصویری از دونالد ترامپ در هنگام بازی گلف در استرلینگ منتشر کرد.

بین‌الملل ترامپ باز هم همه را غافلگیر کرد

 این تصویر باعث غافلگیری کاربران شبکه‌های اجتماعی که ظاهرا عادت به گلف بازی کردن ترامپ در هر وضعیتی دارند نشد، در حالی که آنها معتقدند برای این رئیس‌جمهوری امریکا گلف بازی کردن "به جهت عوض کردن حالش عادی است"؛ وقتی که شکستش در انتخابات اعلام می‌شود.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری امریکا به گلف بازی کردن‌هایش در وضعیتهای پر استرس شهرت دارد و بسیاری از او به خاطر حضور در زمینهای گلفش هنگام همه گیری کروناویروس و اعتراضات سراسری علیه نژادپرستی در امریکا انتقاد کردند.

یک کاربر به نام برایان بارتلت نوشت: رئیس‌جمهوری امریکا در حالی دور بازی گلفش را تمام می‌کند که در وسطش جو بایدن برنده انتخابات ۲۰۲۰ اعلام شد.

بر اساس ویدیوهای دیگر به اشتراک گذاشته شده در رسانه‌های اجتماعی، حامیان بایدن و معاونش هریس در نزدیکی باشگاه گلف ترامپ در حالی که او آن را ترک می‌کند تجمع کرده و با گرفتن پوسترهای حمایت از بایدن سوت میزنند.

کاربران اینترنتی در اظهار نظر درباره گلف بازی کردن ترامپ در هنگام اعلام شکست کمپین انتخاباتی‌اش گفتند "او به عنوان فردی که دارد شکست می‌خورد آرامش زیادی دارد".

یک کاربر به نام ویل سیلتان نیز عنوان کرد: برای دونالد ترامپ به لحاظ عوض کردن حالش عادی است که هنگام اعلام نتایج انتخابات در زمین گلفش باشد.

عکس‌های طنزی نیز در فضای مجازی با مضمون "زمانی که ترامپ نتیجه را می‌فهمد" و همچنین علاقه زیاد او به گلف بازی کردن منتشر شدند.

یک کاربر نوشت: با در نظر گرفتن اینکه گلف بازی کردن و برپایی تجمع تمام کاری است که او انجام می‌دهد، این معنی می‌دهد.

کاربر دیگری هم به اسم Dyland عنوان کرد: این مرد شغلش را در روزی که در مرخصی به سر می‌برد از دست داد!

یک کاربر دیگر به اسم Kindler هم نوشت: این با در نظر گرفتن این که اینجا محل عمده وقت گذرانی‌های او در ریاست جمهوری و هم چنین دلارهای مالیاتی ما است، مناسب است.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر