|

بخوانید :

کدخبر: 272657

اختصاصی گسترش نیوز؛

تاثیر نمادهای انرژی بر بازار بورس امروز

شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۴۴۵،۱۳۷.۳۴ رسید و ۱۰۴۹.۸۵واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

در روز جار بازار بورس با رشد یک درصدی به کار خود پایان داد.  شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۴۴۵،۱۳۷.۳۴ رسید و ۱۰۴۹.۸۵واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

البته در روز جاری نماد بمپنا تولید برق عسلویه مپنا ۰.۱۵رشد تاثیر مثبت و نماد بگیلان، توسعه مسیر برق گیلان ۰.۰۸ رشد تاثیر مثبتی  و نماد بپیوند برق و انرژی پیوندگستر پارس در روز جاری ۱.۲۵رشد تاثیر مثبت بر بازار بورس به جای گذاشت.

اگرچه بازار بورس در روز جاری با سبز پوشی به کار خود پایان داد. اما برخی از نماد‌های انرژی منتخب همچنان روند مثبت داشته‌ که در ادامه می‌خوانید؛ نماد شجم، صنایع پتروشیمی تخت جمشید ۰.۱۲ درصد افت تاثیر منفی و نماد تولید نیروی برق دماوند ۱.۷واحد افت تاثیر منفی بر بازار بورس گذاشت. نماد شگویا پتروشیمی تندگویان ۱.۳ درصد افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت. نماد شاوان، پالایش نفت لاوان ۰.۵۸ افت شاخص تاثیر منفی بر بازار بورس داشت و نماد پتروشیمی زاگرس در روز جاری ۶.۰۹ واحد افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...