|
کدخبر: 175089

آینده بورس تهران چه می شود؟ + فیلم

به رغم تمامی وعده‌های مسئولین و پیش‌بینی فعالان بازار سرمایه در خصوص حرکت شاخص و پایان افت چندین ماهه، تا اینجا حرکت خاصی مشاهده نمی‌شود و بورس در وضعیت نامطلوبی به سر می‌برد. اما علت این امر چیست؟

حجم ویدیو: 27.02M | مدت زمان : 00:10:53
بورس

با توجه به اقبال مردم از بازار رمزارزها می‌توان گفت نزول شاخص بورس تحت‌تاثیر این مساله قرار دارد؟ امروز با نیما آگاهی، فعال در بازار سرمایه و بازار رمزارز به بررسی رابطه این دو بازار پرداخته‌ایم.

 

منبع: اکوایران
  • نویسندگان ارسالی در

    یک نفر می گفت که. از دوستانش، گروهی تشکیل داده بودند، هر کدامشان 1 میلیارد در بورس سهام خریدند، (5سهم) بعد از. 3 ماه 60 میلیارد تومان. از بورس خارج کردند.، و. این دارند بساز بفروشی می کنند، و روش کارشان هم به این. صورت بوده که. همگی با هم. یکدفعه یک سهمی را می خریدند و. صف فروش ایجاد می. کردند، و بعد از. اینکه مردم عادی به صف می آمدند، یک دفعه با هم گروهی آن 5 سهم را میفروختند، یعنی از روش گله ای مردم ناآگاه سود می بردند، پولشویی. در. عرض 3 ماه، هرکدام با پولهایی که از طرق مختلف. مثلا وام یا پیش فروش آپارتمان. در. تهران، صاحب 60 میلیارد تومان. پول مفت و باد آورده، که این پول را هم الان 10 برابر کرده اند، و البته رانت اطلاعاتی هم داشتند و می دانستند، کی به بورس وارد. شوند، و کی فرار کنند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...