|
کدخبر: 157163

کدام بورس بازان این روزها سود می‌کنند؟

امروز سهامداران شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، سرمایه‌گذاری توسعه ملی و سیمان غرب در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پتروشیمی غدیر و سرمایه‌گذاری توسعه و عمران کرمان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۳هزار و ۹۴۴واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۱هزار و ۶۵۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴میلیارد و ۱۹۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۵هزار و ۴۹۴میلیارد تومان در ۷۴۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، سرمایه‌گذاری توسعه ملی و سیمان غرب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های گروه دارویی برکت، صنعتی بهشهر و سرمایه‌گذاری البرز بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹۶۳میلیون ورقه به‌ارزش ۱۹هزار و ۹۲۲میلیارد تومان در ۵۳۶هزار نوبت، آیفکس ۵واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۹۲۵واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پتروشیمی غدیر و سرمایه‌گذاری توسعه و عمران کرمان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع غذایی مینو شرق، نفت ایرانول و ذوب آهن اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...