|
کدخبر: 155845

بیشترین سود امروز بورس در جیب این سهامداران رفت

امروز سهامداران شرکت‌های لوله و ماشین‌سازی ایران، کاشی سعدی و سیمان شمال در بورس و معامله‌گران شرکت‌های مبین وان کیش، فولاد هرمزگان جنوب و کشت و دامداری فکا فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲هزار و ۷۱۸واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۱هزار و ۷۶۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۶۶۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۶هزار و ۶۱۱میلیارد تومان در ۷۶۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لوله و ماشین‌سازی ایران، کاشی سعدی و سیمان شمال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان کردستان، سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و سرمایه‌گذاری توکا فولاد بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۴۴ میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۶۶۳میلیارد تومان در ۳۱۴هزار نوبت، آیفکس ۲۹واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۲۲۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مبین وان کیش، فولاد هرمزگان جنوب و کشت و دامداری فکا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، بانک دی و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

منبع: تسنیم
  • شاکرناصری ارسالی در

    سهام عدالت ثبت نام جدید سهام عدالت بانک ملت شماره ملی ۱756533857سرپرست خانواده ثبت شماره تلفن همراه خود ۰۹۳۸۱۴۴۲۹۷۵بانک ملت پرداخت

  • ناشناس ارسالی در

    چرا در کشور مسلمان و مدعی شیعه زمان بورس را طوری تنظیم کرده اند که تا ساعت ۱۲:۳۰ طول بکشد و دقیقا نیم ساعت زمان مهم و تص میم گیری برای خرید یا فروش اخر وقت با اذ ان و نماز در تداخل باشد و حق بچه مسلمان تضییع گردد ایا غیر از این است که یک بهای ی یا نامسلمون در این تصمیم حضورش پر رنگ بوده است به این نوع تصمیمات تصمیمات نفو ذی می گویند

  • ناشناس ارسالی در

    اگر اقتصاد نیوز خرابکار و روزنامه های هم سو با ایجاد هیجان و ترس مردم را نترسانند و به جای منفی بافی مردم را حمایت کنند و تشویق به سهامداری کنند نه نوسانگیری قطع ا اعتماد جلب خواهد شد اما شاهدیم که خصوص ا اقتصاد نیاز از طرف مافیای حرومزاده به عمد بازار را تخریب و بحرانی می کنند

ارسال نظر