|
کدخبر: 133599

بالاترین و پایین ترین سهام بورس را بشناسید!

امروز سهامداران شرکت‌های کاشی پارس، گروه صنعتی بازر و دوده صنعتی پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های برق و انرژی پیوند گستر پارس، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد و توزیع دارو پخش در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس بالاترین و پایین ترین سهام بورس را بشناسید!

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۵هزار و ۳۶۷واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۱۵هزار و ۱۵۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۹۰۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۹۹۵میلیارد تومان در ۶۸۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کاشی پارس، گروه صنعتی بازر و دوده صنعتی پارس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قیبر ایران، سیمرغ و پالایش نفت بندرعباس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۱۴۱میلیون ورقه به‌ارزش ۴ هزار و ۷۵میلیارد تومان در ۳۱۱هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۳۴واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۴۸۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های برق و انرژی پیوند گستر پارس، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد و توزیع دارو پخش بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، افرانت و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم
  • مردم ارسالی در

    تحولات بازار نشان میدهد. دستهایی در صدد جهت دهی مردم به سمت سهامهای بدون پشتوانه هستند‌. تا سهام
    ریشه دار و پایه ای را با منفی کردن مداوم از دست مردم خارج کنند‌.

ارسال نظر