|
کدخبر: 126311

پیش بینی هیجان انگیز از بورس فردا

شاخص کل بازار سرمایه طی هفته گذشته ۶.۸ درصد افت کرد و حتی در روز چهارشنبه وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی شد. اما در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با افزایش تقاضا از طرف حقیقی و خرید حقوقی‌ها صف‌های فروش جمع شد و بازار روز چهارشنبه به تعادلی نسبی رسید. بازار سرمایه فردا چه روندی دارد؟

بورس پیش بینی هیجان انگیز از بورس فردا

روند نزولی بازار سهام در هفته اخیر باعث گسترش بی‌اعتمادی در میان سهامداران حقیقی شد و تصمیمات حاشیه‌ساز مانند ممنوعیت نوسان‌گیری نیز نقش کم‌رنگی در این روند نزولی نداشتند.

حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار فردا گفت: به نظر می‌رسد فشار عرضه در بازار تا حدی تخلیه شده است و فردا مانند هفته گذشته از سمت عرضه فشاری به بازار نخواهیم داشت، اما یکی از دلایل صف‌نشینی و افت شاخص کل بازار ممنوعیت نوسان‌گیری روزانه بود که باعث خروج سرمایه از بازار سهام شد.

او در رابطه با حمایت از بازار گفت: بازار هفته گذشته نیز از طرف حقیقی‌ها به تعادل رسید و حقوقی نقش چندانی نداشت و به نظرم حقوقی‌ها باید از بازار خارج شوند زیرا ضرری که بازار وارد می‌کنند در طولانی مدت بیشتر از سود آنها است و از این به بعد حقوقی‌ها به درد بازار نمی‌خورد.

او در رابطه با حمایت از بازار سهام گفت: حمایت حقوقی‌ها از بازار سهام فقط به نفع خودشان است و فعلا فکر نمی‌کنم اصلا پولی برای حمایت درست از بازار داشته باشند. اما منابع صندوق توسعه نیز فعلا به بازار تزریق نمی‌شود زیرا این منابع به صورت ارزی است و در حال حاضر قیمت دلار در حال حاضر روندی صعودی دارد و فکر نمی‌کنم این منابع به این زودی‌ها به بازار تزریق شود و اگر هم شود به صورت مقطعی خواهد بود.

او در پایان گفت: روند بازار فردا روندی خنثی است اما از اواسط هفته به دلیل حضور بازیگردان‌ها در بازار سهام احتمالا روند بهتری را شاهد خواهیم بود.

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    #وتجارت خیلی مسخره است که اشغالی مثل ترامپ کرونا بگیره و به جای خوشحالی ملت و مثبت شدن بازار عده ای غربگرا بورس ایران رو منفی کنند انگار فامیل دورشان مرده که به احترامش بورس ما باید داغدار شود بابا این ترامپ همان احمقی بود که سردار دلها را به شهادت رساند، خدا کند خبر صحیح باشد و دنیا از ترامپ راحت شود و تا پایان سال بورس سبز سبز به جهت این خبر جشن شادی داشته باشیم.

  • سامان ارسالی در

    فردا شنبه بازار مثبت بوده و تمام حقیقها نسبت به خرید سهام اقدام خواهند کرد و تا یک ساعت اول صف خرید قفل خواهد شد و میشود کفت تا حدود یک ماه دیگر کسانی که بالای ۵۰ درصد سهامشان افت کرده به نقطع سر به سر خواهند رسید که انشاا... با روند صعودی بازار به سود خواهند نشست و امید واریم که در این مدت خبری منفی به بازار تحمیل نشود و سهام اولیه بزرگ در این مدت به بازار فروش عرضه نشود. که برای سرمایه آن صف فروش تشکیل شود . و اینطور به نظر میرسد. بازار سهام با آرامش راه خودش را ادامه خواهد داد. و در کل بازار مثبتی خواهیم داشت.

  • ناشناس ارسالی در

    ما که با کشور آمریکا در ارتباط نیستم خبر مردن و نمردن ترامپ و یا هر خبر دیگر در امریکا چرا باید در بازار سرمایه ما تاثیر داشته باشد و این وظیفه دولت مردان است که اجازه ندهد در روند بازار ما کوچکترین تاثیری داشته باشد حالا چه ترامپ باشد چه کسی دیگری و یا هر خبری دیگری

ارسال نظر