|
کدخبر: 126186

هفته آینده بورس چطور خواهد بود؟

در پایان معاملات این هفته بورس، شاخص کل بورس ۶٫۷ درصد دیگر افت کرد ولی در آخرین روز توانست کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی را پس بگیرد. آیا در هفته آینده روند مثبت روز چهارشنبه ادامه خواهد یافت؟

بورس هفته آینده بورس چطور خواهد بود؟

با وجود روند منفی هفتگی بازار سهام اما روند مثبت شاخص کل در روز پایانی هفته اخیر این نوید را برای سهامداران به همراه داشت که احتمالا هفته آینده بازار سهام روندی متفاوت داشته باشد. اخبار سیاسی و اقتصادی نیز این موضوع را تایید می‌کند و نااطمینانی خاصی برای بورس هفته بعد حداقل تا عصر روز پنجشنبه، دهم مهر ماه مشاهده نمی‌شود. آخرین اخباری احتمالا موثر بر بازار سهام را در زیر بخوانید که هیچ کدام به نظر نمی‌رسند سیگنال منفی برای بورس داشته باشند.

ـ وزیر اقتصاد گفته است: با تداوم برنامه‌های توسعه‌ای که برای بازار سرمایه داریم، بورس با رونق به کار خود ادامه خواهد داد.

ـ رویترز خبر داده است: دومین کشتی از سه نفتکش ایرانی حامل سوخت عازم ونزوئلا، امروز، وارد آب‌های این کشور شد.

ـ مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار گفته است: سازمان بورس و اوراق بهادار در طی ۶ ماهه ابتدای سال ۹۹ مجوز انجام افزایش سرمایه ۱۶۶ شرکت را صادر کرده است.

ـ آژانس اتمی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد طبق توافق قبلی با تهران، بازرسان آن در دومین مکان مورد نظر در ایران حضور پیدا کرده‌اند.

ـ رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: دولت در بورس دخالت نمی‌کند، اما وظیفه صیانت و مراقبت از سرمایه‌های خرد را دارد تا نفوذی‌ها کاری نکنند که سرمایه‌های خرد متضرر شود ما از بورس حمایت کرده و آن را رها نمی‌کنیم. کسی که فکر می‌کند دولت روزانه باید در بورس دخالت کند از ساز و کار بورس آگاهی ندارد.

ـ رئیس کل بانک مرکزی، اعلام کرد: گزارش‌های اولیه اداره آمار اقتصادی حاکی از رشد ۵.۴ درصدی پایه پولی و رشد ۱۵.۵ درصدی نقدینگی در پایان شش‌ماهه اول امسال نسبت به پایان سال ۱۳۹۸ است.

منبع: تجارت نیوز
 • حمید رضا ارسالی در

  نیاز نیست پیش بینی فولاد و فارس و سایر سهم های دولتی سبز است سهم های مردم بدبخت هم قرمز است

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنت کنه مسیولینی را که از عمد با دخالت باعث افزایش الکی قیمت و تبلیغ مردم برای ورود به بورس و بعد ریزش قیمت سهام شدند و باعث از بین رفتن سرمایه مردم شدند و بعد به ریش مردم خندیدند خدایا تو شاهد باش چه کردند

 • ناشناس ارسالی در

  من دربورس دخالت میکنم اینا دیگه کی هستن واقعاً که

 • ناشناس ارسالی در

  مژده مژده مژده
  در پی پیگیری ویژه برای ابطال کلیه معاملات از تاریخ ۱۹ مرداد به بعد که با رانت دولتی ها و حقوقی های مطلع با دعوت از مردم سهام خود را در سقف به قشر ضعیف جامعه و تازه واردها انتقال دادند و خروج زدند و وارد بازار سکه و دلار شدند تا در انجا هم در سقف بفروشند و مجددا در کف از همین مردم بدبخت پس بگیرند به عبارتی هم از توبره هم از اخر کاسب شدند خوشبختانه این پیگیری جواب داده و بزودی با ابطال معاملات مذکور خسارتهای وارده به سهامداران خرد جبران خواهد شد لطفا ناظر بورس همکاری لازم به عمل اورد در غیر اینصورت از دیوان عدالت اداری جهت مجازات سازمان بورس اقامه دعوا خواهد شد

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنت کند هر کسی را که مال مردم را به ناحق می خورد چه در بورس چه اراذل و اوباشی که از دیوار مردم بالا می روند

 • رضا ارسالی در

  همش کار اسراییل
  مرگ بر شاه

 • ناشناس ارسالی در

  فردا حقوقی ها و به طبع آن حقیقی ها در خرید سهم ها از یکدیگر پیشی میگیرند.
  چراکه اگر سهم ها یکماه مثبت 5 نخورد و سهامداران به سود اواخر مرداد خود نرسند..و شرکتها نتوانند که سرپا شوند هم سهامداران و هم شرکتهای متضرری که حقشان نبود ؛ برعلیه دولت و بر علیه سازمان بورس اقامه دعوا خواهند نمود آنوقت دیگر کسی جلو دار این قشر عظیم ((معترض به سازمان بورس و معترضِ به دولتی که هم از توبره خورده و هم از آخور)) نخواهد بود.

  بله وچه بسیاند از همکاران ما که در دیوان عدالت درد مردم را لمس کرده و متوجه شده اند چراکه خودنیز سهامهای مختلف داشته اند ؛ لذا دیوان عدالت یا بزودی معاملات را از 19مرداد به بعد ابطال میکند و یا اعلام میکندکه در صورتی که سهمهائی که برطبق قاعده ی تکنیکال و بنیادی و .. وبرخلاف اینکه در افزایش سرمایه و در سوددهی بوده اندبصورت دستوری از حمایت سهم محروم شده و نتیجتا زیان دیده اند در صورتیکه جبران نکنند و هرروز مثبت 5 نشوند باید معاملات از 19مرداد به بعد ابطال قطعی گردد.
  تا زمینه سواستفاده دولت ازمردم در مراحل بعدی بوجود نیاید.

 • محمد نوروزی ارسالی در

  لطفا سهم نماد ثشاهد و وپویا رامثبت وسبز کنید تا سرمایه ی مردم الکی از بین نرود.؟ با تشکر از مشتریان حقیقی بورس تهران هستم.

ارسال نظر