|
کدخبر: 113272

مشمولان سهام عدالت متقاضی وام بخوانند

مدیرعامل بانک ملی ضمن بیان اینکه برای تامین مالی و نقدینگی واحد‌های تولیدی کشور در سال گذشته و سه تا چهار ماهه ابتدایی امسال معادل ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است، جزییات تسهیلات پرداختی این بانک را اعلام کرد و گفت: تا سقف ۵ میلیون تومان مشمولان سهام عدالت می‌توانند از بانک ملی با کارت اعتباری وام دریافت کنند.

بورس مشمولان سهام عدالت متقاضی وام بخوانند

روز گذشته نشست خبری طرح نشان اعتباری بانک ملی برگزار شد که محمد رضا حسین زاده اظهار کرد: بانک ملی برای تامین مالی و نقدینگی واحد‌های تولیدی کشور در سال گذشته و سه تا چهار ماهه ابتدایی امسال معادل ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است. همچنین، نزدیک ۴ هزار میلیارد تومان هم برای واحد‌های تولیدی کوچک و متوسط که نقش مهمی در سطح اشتغالزایی دارند، پرداخت تسهیلات انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: از ۲۳ میلیون خانوار مشمول دریافت وام کرونا پرداخت وام ۶ میلیون خانوار متعلق به بانک ملی بوده که طی یک ساعت وام این افراد پرداخت شد. علاوه براین، معادل ۱۱ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان هم با نرخ ۱۲ درصد به کسب‌وکار‌هایی که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، پرداخت خواهد شد.

حسین زاده درباره فروش اموال مازاد بانک ملی، توضیح داد: این بانک تاکنون یکصد و ۸ هزار میلیارد ریال از اموال و املاک خود را به فروش رسانده است و گروه توسعه ملی از زیرمجموعه‌های خود را از طریق بورس در تیر ماه به فروش گذاشتیم، اما فروش نرفت که قصد داریم مدیریت آن را هم واگذار کنیم تا در نهایت واگذاری آن محقق شود.

وی افزود: تا سقف ۵ میلیون تومان مشمولان سهام عدالت می‌توانند از بانک ملی با کارت اعتباری وام دریافت کنند و در این زمینه بانک ملی با بیش از ۴۰۰۰فروشگاه قرار بسته است تا مشمولان سهام عدالت بتوانند از طریق کارت‌های اعتباری که به آنها تعلق می‌گیرد، کالا‌های موردنیاز خود را خریداری کنند. نکته مهم در این زمینه این است که اگر یک ماه بعد از نخستین تراکنش از این کارت‌های اعتباری، مبلغ پرداختی تسویه شود، هیچی سودی از این افراد دریافت نمی‌شود و پاداش هم می‌گیرند. همچنین، برای خوش حساب‌ها در این زمینه سقف اعطای وام بسته به میزان سهام عدالت با کارت‌های اعتباری افزایش پیدا می‌کند.

مدیرعامل بانک ملی ادامه داد: کارت هدیه دیجیتالی هم یکی دیگر از طرح‌های بانکداری دیجیتال است که به زودی عرضه می‌شود. علاوه براین، معادل ۲۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای وام ازدواج از سوی بانک ملی پرداخت شده است.

 

منبع: ایسنا
 • ناشناس ارسالی در

  بهتر بود وام خرید طوری باشد که از هر جا خواستیم بخریم نه اینکه مشخص کنید هرجا شما گفتید این که اجباری می شود وام اگر می دهید شرط نگذارید شاید چیزهای دیگری می خواهیم و نزدیک منزل است

 • ناشناس ارسالی در

  وام شما بدرد خودتان میخورد

 • قمر چهلگردی سامانی ارسالی در

  به نظرمن افرادی که دارای اقساط معوقه وام بانکی هستن چاره ای جز فروش سهام ندارن

 • ناشناس ارسالی در

  بهتر بود وام سهام عدالت به صورت نقدی به کارتی که شماره شبای آن در سیستم سهام عدالت ثبت شده واریز میشد تا دارندگان سهام عدالت هم اقساط وام ازدواج و ۰۰۰ را بتوانند پرداخت کنن هم برا پرداخت جق بیمه و ۰۰۰ دچار مشکل نشن و مجبور نشن سهام خود را بفروشن

ارسال نظر