|

بخوانید :

کدخبر: 276826

آخرین جزئیات درباره افراد تحت پوشش بیمه

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در حال حاضر بین ۵۰۰ هزار نفر تا یک میلیون نفر در کشور هیچ بیمه‌ای ندارند.

بانک و بیمه آخرین جزئیات درباره افراد تحت پوشش بیمه

محمد مهدی ناصحی، با اشاره به اینکه بیمه آتیه سازان حافظ به سامانه سازمان بیمه سلامت در اجرای نسخه نویسی الکترونیکی متصل شده است، اظهار داشت: خوشبختانه بیمه مرکزی و بیمه سلامت تعامل مناسبی در این خصوص داشته و به طور جدی اقدامات لازم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه بدون تردید حمایت‌های مجلس و پایداری بیمه سلامت در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بی تأثیر نبود افزود: تا زمانی که زیر ساخت‌های الکترونیکی در کشور مستقر نشود، نمی‌توان طرحی را به درستی و کامل اجرا کرد.

ناصحی با تاکید بر اینکه نیازهای القایی در حوزه سلامت باید کاهش پیدا کند تصریح کرد: هزینه‌ها را باید در جهت صحیح پیش برد، خوشبختانه نسخه نویسی الکترونیکی تاکنون در شرایط قابل قبولی اجرا شده و مشکل جدی حتی در زمان ضعف اینترنت هم وجود ندارد.

وی با یادآوری اجرای بیمه ۳ دهک اول جامعه اظهار داشت: افراد فاقد بیمه در مناطق آسیب پذیر و حاشیه شهرها را شناسایی کرده و تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار نفر حاشیه نشین بیمه فعال شدند، با کمک مجلس ۶ هزار میلیارد تومان برای این مسئله در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با مدیریت منابع می‌توان خدمات مناسبی به افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر ارائه داد. البته در حال حاضر بین ۵۰۰ هزار نفر تا یک میلیون نفر هیچ بیمه‌ای ندارند.

منبع: مهر
  • علی وطنی ارسالی در

    آیا حقوق مستمر بگیران تامین اجتماعی اضاف ه میشود یا نه با سه میلیون تومان میشه زن دگی کرد خودتان قاضی باشید و قضاوت کنید م ا هم افشانیم دلمان یک زندگی ساده میخواهد

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...

سایر رسانه ها