|

بخوانید :

کدخبر: 279583

آماده باش برای رونمایی از ۵ خودروی جدید

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه صنعت خودرو از سوم تا ششم آذرماه، گفت: در این نمایشگاه از پنج خودرو جدید رونمایی می‌شود.

اقتصاد آماده باش برای رونمایی از ۵ خودروی جدید

احمدرضا طحانیان درخصوص نمایشگاه خودرو اصفهان، اظهار کرد: از سوم تا ششم آذرماه شاهد نمایشگاه صنعت خودرو در اصفهان هستیم. این صنعت پس از نفت یکی از مهم‌ترین صنایع کشور است که حجم زیادی از اقتصاد کشور را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: با وجود تحریم‌ها، نیاز کشور به صنعت خودرو هر روز افزایش یافته و اکنون خودرو در کشور ما به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل شده که اهمیت بسیاری دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان گفت: باتوجه به رشدی که در این صنعت اتفاق افتاده است کیفیت خودروهای داخلی رو به افزایش بوده و اکنون خودروسازها افزایش کیفیت را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

طحانیان اضافه کرد: در نمایشگاه خودرو اصفهان ۱۰ برند اول کشور حضور دارند که از جمله آن می‌توان به کرمان خودرو، مدیران خودرو، گروه بهمن، خودروسازی فردا، ایران خودرو و شایان دیزل اشاره کرد.

وی تصریح کرد: ایران خودرو و سایپا هنوز حضور خود در نمایشگاه را قطعی نکرده‌اند و احتمال حضورشان‌ها در نمایشگاه ضعیف است. در سال‌های گذشته بیشتر، شاهد حضور نمایندگی‌های خودروسازان در نمایشگاه بودیم اما امسال صنایع و کارخانجات در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور می‌یابند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان گفت: در نمایشگاه خودرو اصفهان از پنج محصول جدید نیز رونمایی خواهد شد. این نمایشگاه یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه‌های اصفهان بوده که در سال ۹۶ استقبال خوبی از آن شد. پیش‌بینی می‌شود امسال نیز این نمایشگاه موفق عمل کند.

طحانیان اضافه کرد: حدود ۱۵ هزارمتر مربع از فضای بسته و روباز نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به این نمایشگاه اختصاص یافته است که امیدواریم با حضور مردم نمایشگاه به اهداف خود برسد.

وی تصریح کرد: مردم حتی می‌توانند رانندگی با خودروهایی که از آن رونمایی می‌شود را امتحان کنند. همچنین در روز ابتدای این نمایشگاه رویدادی برگزار می‌شود که در آن خبرنگاران چالش‌های صنعت خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند. برای برگزاری نشست‌های تخصصی در این نمایشگاه نیز برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان گفت: شرکت‌های خودروساز از استان‌های اصفهان، تهران، سمنان، البرز، فارس، لرستان، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی و قزوین در این نمایشگاه حضور دارند.

منبع: ایمنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...