|

بخوانید :

کدخبر: 277654

کیا سورنتو جدید را ببینید / قیمت فقط ۹۵۰ میلیون تومان!

کیا سورنتو ۲۰۲۳ معرفی شد. این خودروساز کره‌ای مدل سال ۲۰۲۳ تلوراید را نیز معرفی کرده بود و حالا نشان داده شاسی‌بلند سه ردیفه دیگر خود را فراموش نکرده است. سورنتو ۲۰۲۳ تغییرات محسوسی را نسبت به مدل سال قبل خود تجربه می‌کند.

اقتصاد کیا سورنتو جدید را ببینید / قیمت فقط ۹۵۰ میلیون تومان!

مدل پایه سورنتو LX قیمت آغازین ۲۹۹۹۰ دلاری ( حدود ۹۵۰ میلیون تومان) دارد که نسبت به سال قبل افزایش ۴۰۰ دلاری را نشان می‌دهد. البته افزایش قیمت این خودرو به خاطر وجود تجهیزات استاندارد اضافی همچون پایش نقاط کور، هشدار ترافیک پشتی و دستیار خروج ایمن است. یک پله بالاتر کیا سورنتو S قرار می‌گیرد که از شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند سود می‌برد و با قیمت ۳۲۴۹۰ دلار در دسترس است. قیمت این مدل نیز افزایش ۱۰۰ دلاری را نشان می‌دهد.

کیا سورنتو 2023
کیا سورنتو 2023

قیمت مدل سورنتو EX با رشد ۴۰۰ دلاری به ۳۵۸۹۰ دلار رسیده هرچند کره‌ای‌ها برای این افزایش قیمت دلیل خوبی دارند و آن‌هم تجهیز شاسی‌بلند خود به صندلی برقی سرنشین جلو با تنظیم در ۸ جهت و همچنین آینه وسط بدون فریم است. کیا سورنتو SX مدل ۲۰۲۳ نیز به خاطر وجود پشت آمپرهای دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی، برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران و آینه‌های برقی لوکس‌تر از قبل شده است. این خودرو رشد قیمت ۵۰۰ دلاری دارد و هم‌اکنون با بهای ۳۸۷۹۰ دلار عرضه می‌شود.

کیا سورنتو 2023

بیشترین تغییرات در مدل فول سورنتو SX پرستیژ رخ داده که قیمت ۴۳۳۹۰ دلاری دارد. اگرچه قیمت این خودرو افزایش قابل‌توجهی دارد اما به‌صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک، اینورتر ۱۱۵ ولتی، آفتاب‌گیرهای عقب تاشونده و هوم لینک عرضه می‌شود. کیا سورنتو ۲۰۲۳ از نظر قوای محرکه تغییری نسبت به مدل سال قبل ندارد و پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری آن قدرت ۱۹۱ اسب بخاری و گشتاور ۲۴۵ نیوتون متری تولید می‌کند. مشتریان می‌توانند پیشرانه ۲.۵ لیتری توربو را نیز انتخاب نمایند که قدرت و گشتاور آن به ترتیب برابر با ۲۸۱ اسب بخار و ۴۲۱ نیوتون متر است.

منبع: پدال

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...