|
کدخبر: 125805

اینجا تخم‌ مرغ را ارزان‌ تر بخرید

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه مرغ و تخم‌مرغ در میادین میوه و تره بار با نرخ مصوب به شهروندان عرضه می‌شود گفت: درحال‌حاضر، هر کیلوگرم مرغ به قیمت ۱۵۷۵۰ تومان و هر کیلوگرم تخم‌مرغ به قیمت ۱۳۹۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد.

اقتصاد اینجا تخم‌ مرغ را ارزان‌ تر بخرید

سید سعید راد از عرضه روزانه بالغ بر ۱۰۰ تُن مرغ و تخم‌مرغ در میادین میوه و تره بار خبر داد و گفت: روزانه حدود ۶۰ تُن تخم‌مرغ و حدود ۴۰ تُن مرغ در میادین میوه و تره بار بین شهروندان توزیع می‌شود.

وی با تاکید بر اختلاف قابل توجه قیمت این دو محصول پرمصرف در میادین میوه و تره بار با سطح شهر، خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر یک شانه ۱۸۰۰ گرمی تخم‌مرغ به قیمت ۲۵ هزار تومان و یک عدد مرغ ۱۶۰۰ گرمی به قیمت ۲۵ هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.

گفتنی است، قیمت هر کیلوگرم مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۱۸ تا ۲۲ هزار تومان است که این محصول در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۲۱ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت سطح شهر و با نرخ ۱۵۷۵۰ تومان و قیمت هر شانه تخم‌مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۳۵ تا ۳۸ هزار تومان است. در صورتی این محصول در میادین میوه و تره بار به طور متوسط ۲۶ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت سطح شهر و با نرخ هر شانه ۲۵ تا ۲۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

 

  • A ارسالی در

    بیا بریم باهم‌بخریم ببینم‌هست یا نه اصلا تو نمیگی من وقتی درامد ندارم کار مدارم چطوری بخرم؟؟؟؟؟ها به من مگر شغل میدین کار میدن بابا چرا وزرات صنعت به من ندادی یداری به یک بازنشسته؟ من کار ندارمممممم درامد ندارم ببا همه چی گرون شده من خانوا م یک نفر شاغل نیست ۵ نفریم همه رو مسول منم باید بهم کار خوبی بدن خب منم بتونم زندگی کنم...

ارسال نظر