|
کدخبر: 121186

۱۰ اخبار مهم بورسی (۹۹/۰۶/۱۸)

مهم ترین خبرهای بورسی امروز (سه شنبه) بازار سرمایه در این گزارش گردآوری شده است.

اقتصاد ۱۰ اخبار مهم بورسی (۹۹/۰۶/۱۸)

عرضه سهام پالایشی یکم تمدید شد

پس از ریزش‌های دو روز اخیر بازار سهام و توقف چند نماد پالایشی که در جز نمادهای صندوق پالایشی یکم نیز بودند امروز مدت پذیره‌نویسی پالایشی یکم یک هفته تمدید شد.

ارزش روز سهام عدالت (۹۹/۰۶/۱۸)

ارزش سهام عدالت امروز (سه شنبه) نسبت به روز گذشته افزایش یافت.

سود بورس در جیب ۱۵۰ نفر

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ۱۵۰ نفر در کشور متخصص چتربازی هستند و سودهای بادآورده را درو می‌کنند و اکثریت مردمی که دیرتر وارد می‌شوند با زمین‌های سوخته مواجه می‌شوند.

دستکاری در بورس صحت دارد؟

سخنگوی دولت، گفت: از دارایی مردم در بورس حمایت می‌کنیم.

سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت (۹۹/۰۶/۱۸)

بورس تهران در پایان معاملات امروز منفی بسته شد و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت گردآوری شده است.

بورس در ریزش ممتد

​شاخص کل بورس در روز سه شنبه ۱۷ شهریور و در پایان معاملات روز با رشد منفی ۳۷ هزار و ۱۴۸ واحدی همراه شد و به ۱ میلیون و ۵۷۰ هزار و ۴۶ واحد رسید.

راهکارهایی برای اصلاح بورس

نماینده مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی توییتر خود، راهکارهایی را برای اصلاح بازار بورس ارائه داد.

این نماد بورسی تا ۲ روز دیگر متوقف است

امروز (سه شنبه) ناظر بازار از بازگشایی حداکثر ۲ روز نماد شستا که به علت اصلاح قیمت خوراک پتروشیمی‌ها متوقف شده بود، خبر داد.

یک پیش بینی مهم درباره بورس / آینده بازار در مهرماه

یک تحلیلگر بازار سرمایه، گفت: انتظار برگشت سریع از شاخص وجود ندارد؛ اما برگشت‌های سریع غالبا فروش‌های آبشاری را به همراه دارد. احتمالا روز‌های آتی معاملات در هفته جاری، در روند متعادل‌تری حرکت کند. در مهر ماه نیز بازار بهتری خواهیم داشت.

چشم انداز تیره و تار بورس

جلسات پی در پی مسوولان بورسی برای جلوگیری از توقف ریزش شاخص کل کار را به جایی رسانده که از ابتدای هفته روند معاملات بورس اوراق بهادار تهران با کمک تشکل‌های حقوقی و سبدگردان‌ها وارد فاز جدیدی شده است.

ارسال نظر