|

بخوانید :

کدخبر: 258647

قیمت نهایی نان چند؟

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورت اصلاح ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی قیمت نهایی نان در سفره مردم تغییری نخواهد کرد.

اصناف قیمت نهایی نان چند؟

محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه نان از کالاهای اساسی و مایحتاج مردم به شمار می‌رود، گفت: باتوجه به اختصاص یارانه به این محصول در بودجه امسال قیمت نان نسبت به سال گذشته افزایشی نخواهد داشت.

وی تحولات اخیر منطقه را از جمله علل افزایش جهانی قیمت گندم عنوان کرد و افزود: در این راستا با همکاری دولت و براساس مصوبه مجلس این اختیار را به دولت دادیم که از ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی یا از یارانه استفاده کند که در صورت اصلاح این ارز قیمت نهایی نان در سفره مردم تغییری نخواهد کرد.

نماینده مردم کرمان ادامه داد: موضوع ارز ترجیحی در دولت و مساله یارانه نان در حال بررسی است و پیش بینی ما نیز این است که در حلقه آخر یعنی یارانه به مصرف کننده برسد و هم اکنون در دو استان کشور به شکل آزمایشی این موضوع در حال اجراست و در صورتی که نتایج مثبتی به همراه داشته باشد در سراسر کشور اجرایی خواهد شد و این امر موجب می‌شود تا از قاچاق آرد جلوگیری شود و قیمت نان نیز تغییری نخواهد کرد.

منبع: بازار
 • ناشناس ارسالی در

  تف به روح تو و آشغالهایی مثل تو .

 • ناشناس ارسالی در

  تو کشور ما به لطف خداوند ههه چی فروان یافت می‌شود دریغ از یک مدیر لایق و مختدر. واگر باشه چنان بلایی سرش میارن .که جاده خاکی بره. منزوی می‌کنند.

 • ناشناس ارسالی در

  گران کنید چون این ملت یک اشتباه کرده تا این روزهارا ببیند

 • ناشناس ارسالی در

  تو این سالها مسئولی حروم لقمه تر از تو ن دیدم
  تو همه گرونیها و بدبختیهای م ردم تو دست داشتی از سال 98

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...