|
کدخبر: 196303

کاهش شدید تقاضا برای گوشت قرمز!

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش ۲۵ تا ۳۰ درصدی تقاضا برای خرید گوشت قرمز و افت سرانه مصرف این کالا تا ۸.۵ کیلوگرم خبر داد.

علی اصغر ملکی در گفتگویی با اشاره به اینکه استاندارد سرانه مصرف ۱۲ کیلوگرم است افزود: مصرف گوشت به دلیل افزایش قیمت نسبت به سال‌های گذشته کاهش بیشتری داشته است.

وی با بیان اینکه در یک ماه اخیر روند افزایش قیمت گوشت کند شده است گفت: هم اکنون شقه گوسفند بره ماده درب مغازه کیلویی ۱۲۰ هزارتومان عرضه می‌شود که با ده درصد سود این کالا باید با قیمت ۱۳۰ هزار تومان به دست مصرف‌کننده برسد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه مردم باید بدانند شقه گوسفند بره ماده کوچک و کم وزن است افزود: امروز شقه گوسفند بره نر کیلویی ۱۳۰ هزارتومان به مغازه‌دار عرضه می‌شود که با ده درصد سود باید با قیمت ۱۴۰ هزارتومان به دست مصرف‌کننده برسد.

ملکی با بیان اینکه کمبود نهاده و گرانی آن سبب ذبح بره ماده از ابتدای سال تاکنون شده است گفت: با این شرایط از ابتدای مهرماه بازار با دغدغه کمبود گوشت گوسفندی مواجه می‌شود، زیرا بره ماده گوسفند مولد است و نباید ذبح شود.

وی ادامه داد: امروز گوساله زنده کیلویی ۵۰ تا ۵۴ هزار تومان، گوسفند بره نر با قیمت ۶۰ هزار تومان و گوسفند بره ماده نیز با قیمت ۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

منبع: صداوسیما
  • مردم زجر کشیده ایران ارسالی در

    کاهش شدید تقاضا برای گوشت قرمز
    مردم را فریب دادن اسایش وراحتی روبه بهانه های مختلف از مردم گرفتند همه چیز رو فقط برای خودشون خواستن کمکهایر پی در پی به سوریه یمن فلسطین وعراق سخات خانه ومدرسه وکمک مالی وکمکهای معیشتی به یک سری کشورهای عرب زبان ولی این اسایش رو از مردم خودمون گرفتند هروز گرانی وافزایش قیمت تواین اشفته بازار اقایون توویلاهای میلیاردیشون میرن وبریش مردم بدبخت ایران میخندند ولی اینجور نمی مونه یک روز ریشه ظلم رو میخشکونیم یروز جواب این ظلم هارو میدیم مردم اتش زیر خاکسترند مردم همون مردمی هستند که بزرگترین انقلاب دنیارو کردن یروز گوشت گرون میشه یروز مرغ یروز برنج یروز روغن معلوم نیست با مردم چه میکنند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...