|
کدخبر: 149839

در گفتگوی گسترش نیوز با یک منبع آگاه مطرح شد:

آخرین خبر از بازداشت حسام عقبایی

یک منبع آگاه به گسترش‌نیوز گفت که دلیل اصلی بازداشت نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک به کمیسیون ماده ۳۹ و گزارشی که این کمیسیون، مدت‌ها قبل تهیه کرده بود مربوط می‌شود.

اصناف آخرین خبر از بازداشت حسام عقبایی

مسکن، املاک و سرپناه؛ دغدغه اقشار وسیعی از مردم جامعه است و اخبار خوب و بد مربوط به آن را پیگیری می‌کنند. هفته قبل خبری منتشر شد مبنی بر این که نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران بازداشت شده است. با گسترش‌نیوز همراه باشید.

این منبع آگاه از ذکر اتهام یا اتهامات وارد شده به نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک، حسام عقبایی خودداری کرد و گفت: «شنیده‌های ما حاکی از آن است که اصل موضوع به گزارش کمیسیون ماده ۳۹ مربوط می‌شود. در راستای اعمال ماده ۳۹ قانون صنفی باید رسیدگی می‌شد اما تعلل شد. در اتاق کمیسیونی به نام کمیسیون ماده ۳۹ وجود دارد. اتاق هر سه ماه یک بار عملکرد همه اتحادیه‌ها را بررسی و تخلفات احتمالی را گوشزد می‌کند. اگر حجم تخلفات زیاد باشد موارد به کمیسیون نظارت ارجاع داده می‌شود و این کمیسیون باید بررسی‌های لازم را انجام دهد تا شخص موردنظر، عزل یا به او تذکر داده شود».

وی همچنین تاکید کرد: «یک گزارش ۴ تا ۵ صفحه‌ای را ۱۸ ماه، نگه داشته‌اند و ارائه نکرده‌اند. در نهایت هم به یک تذکر شفاهی بسنده شده است».

طبق اعلام این منبع آگاه به نظر می‌رسد که اتهامات وارده به حسام عقبایی صرفا به موارد صنفی و حوزه مسکن و املاک محدود نمی‌شود. 

  • ناشناس ارسالی در

    سه صنف درایران وجوددارندکه قیمتهای دیمی برروی کالاوخدمات میگذارندودرحین تخریب زی رساختهای اقتصادایران هستند۱..صرافیهادخیل درتشنج قیمت دلار۲..طلافروشیهاقیمتهای نج ومی طلاوحرکت باقیمت دلار۳...املاکیهاوشرک تهای کاغذی که بدون داشتن رزومه به اسم فر وش مسکن سرمایه های کلان مردم ضعیف رابربا دمی برند

ارسال نظر