|
کدخبر: 148589

چهره پرحاشیه اتحادیه املاک چرا بازداشت شد؟

حسام عقبایی ظهر روز چهارشنبه توسط مقامات امنیتی در منزلش دستگیر شد.

اصناف چهره پرحاشیه اتحادیه املاک چرا بازداشت شد؟

چندی قبل از سوی کمیسیون ماده ۳۹ اتاق اصناف گزارشی از کوتاهی‌های حسام عقبایی برای اتحادیه املاک کشور و اعضای هیات مدیره این مجموعه ارسال شد که بر این اساس باید حکم برکناری وی از مقامش در اتحادیه صادر می شد. این مسئله البته مشمول مرور زمان شد و به تأخیر افتاد.

عقبایی که همواره علاقه بسیار زیادی به مصاحبه های مطبوعاتی داشته، حدود ۱۰ روز قبل درباره وضعیت بازار مسکن گفته بود: فکر می‌کنم بازار مسکن تا پایان سال جاری و حتی سه ماهه اول ۱۴۰۰ با یک ثبات نسبی روبرو خواهد شد. این در شرایطی است که در چند روز اخیر بازار مسکن التهاب کم نظیری را تجربه کرده است.

نائب رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور روز گذشته به دفاتر حقوقی برده شد و پس از بازرسی دفاتر حقوقی وی از سوی مأموران، به همراه آن‌ها به اتحادیه املاک تهران آورده شده و تحقیقاتی نیز در آنجا صورت گرفته است.

عقبایی در نهایت توسط ماموران به نهادهای نظارتی تحویل داده شد!

  • ناشناس ارسالی در

    فقط محاکمه و اعدام کذاب و خیانتکار و دلال کثیف انگلیسی می تواند حقوق مردم را بر گرداند . روبا ه کثیف انگلیسی میلبونها ایرانی را به خاک سیاه نشاند . شرافت نداشته و ندارد . مرگ بر روباه کثیف و بی شرافت
    منظریم تا ارگانهای امنیتی روباه کثیف انگلیسی را بازداشت بکنند و با خفت ببرند

  • ناشناس ارسالی در

    تمام گرای املاک وقیمت مصالح واحتکارمسکن ومصالح ساختمانی قبلاازاین اتحادیه هادرزپ یدامیکندودلال وسوداگرمیداندکه برای ۶ ماه ویکسال آینده چه بخردکجابخردمسکن طلا.سکه ودلارویاخودرووبااین کارتیشه به ریشه باز ارمتعادل میزنندوخریدارواقعی ناامیدوازخری دبازمی ماندوالاکجانوشته اندآپارتمانمتری۱ ۴۰ تا۳۰ میلیونی درتهران

ارسال نظر