|

بخوانید :

کدخبر: 218147

حمایت تمام قد نمایندگان مجلس از فرهنگیان / تکلیف پاداش ها چه شد؟

جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به هیات رییسه پارلمان بابت عدم پرداخت پاداش فرهنگیان از سازمان برنامه و بودجه شکایت کردند.

آموزشی حمایت تمام قد نمایندگان مجلس از فرهنگیان / تکلیف پاداش ها چه شد؟

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به هیات رییسه قوه مقننه بابت عدم پرداخت پاداش فرهنگیان از سازمان برنامه و بودجه شکایت کردند.

وزارت آموزش و پرورش اظهار نموده، اعتبار موردنیاز توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص یافته و ابلاغ شده و پرداخت این مبلغ صرفا در انتظار تامین نقدینگی توسط خزانه داری کل کشور است‌، اما نتیجه پیگیری ها از خزانه داری کل کشور مبنی بر این است که سازمان برنامه و بودجه می بایست اعتبار لازم را جهت تامین پول و نقدینگی در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهد تا آن وزارتخانه بتواند اقدام لازم را بعمل آورد.

فرهنگیان کشور که در سال ۱۳۹۹ بازنشسته شده اند هر روز چشم انتظار این مبلغ اند و مدت بسیار زیادی است در انتظار وصول این پاداش هستند و عدم واریز آن مشکلاتی را در برنامه ریزی اقتصادی و معیشتی آنان ایجاد کرده است.

این عزیزان اظهار می دارند، چرا فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۹ که نزدیک ۳۰ سال است خدمت کرده اند، حق قانونی آنان پرداخت نمی شود و باید جهت طلب حق خود روزانه درحال پیگیری از مجلس و دولت باشند و این درحالیست که ارزش پاداش آنان در سال گذشته بیشتر بوده و باتوجه به نرخ تورم و قیمت ارز، اکنون آن مبلغ، ارزش سال گذشته را ندارد.

سازمان برنامه و بودجه وظیفه قانونی خود را انجام نداده و حتی پس از دستور معاون اول و رییس دفتر رییس جمهور نیز، همچنان مبلغ مذکور تامین نکرده و حق قانونی این عزیزان بعد از ۱۵ ماه همچنان پرداخت نشده است.

منبع: اقتصاد آنلاین
  • بی باک فرهنگی ارسالی در

    گور بابای رتبه بندی حق التدریسی شاغلین ر و واریز کنید بابا نخاستیم تو سرتون بخوره حق خودمونو نمیدین اونوقت میخاین باهزار دوزوکلک رتبه بندی رو اجرا کنین الهی طبیع ت جوابتونو بده انتقام بگیره چون خدایی نی ست

  • علی ارسالی در

    چه حمایتی بعداز ۱۵ماه هیچ خبری نشد به نظ ر شما این چه حمایتی آیا کارمندان سایر اد رات به این شیوه پاداش میگیرند جمع کنید ا ین حرف هارا به شعور فرهنگیان توهین نکنید

  • حسن ارسالی در

    این بازی های بین مجلس و دولت جز کلک چیز دیگری نیست ما فرهنگیان سر کاریم .جمع کنی د این بساط حقه بازی رو به شعور مردم لااق ل توهین نکنید !!!!!!!!؟؟؟؟،،؟؟؟!!!؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...